haya-yemek-catering-hizmeti

Tabldot Yemek Hizmeti

Müşterilerimize güzel bir hizmet oluşturmak adına bizimle bu yola çıktığınız ve işbirliğiniz için çok teşekkür ederiz. İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız. Tüm mutfak faaliyetlerinde tüm yükümlüğü üzerine alır, mutfak giderlerinin bütçelenmesi, personel alımı ve eğitimine ve donanımına gıda malzemelerinin seçimine yemeklerin hazırlanmasına günlük kalite ve temizlik standartlarına,ve kontrolüne kadar takip eder. Uygularız….

TABLDOT YEMEK
Tabldot Yemek sabit bir ücret karşılığında 4 farklı çeşit yemekten oluşan yerinde veya firmanıza verilen sıcak yemek hizmetidir.

Tabldot Yemek, hizmeti sizlere Bereket Yemek Sarayı tarafından sunulan gerek restaurantımıza gelen müşterilere gerekse firmalarınıza günlük olarak getirilen adetli ve belirli çeşitli yemek hizmetidir.

Haya Yemek olarak işletmelerinizin tabldot yemek, personel yemek, ihtiyacına yanıt vererek sizleri hijyenik sağlıklı ve kaliteli lezzetlerle buluşturuyoruz.

Tabldot Yemek hizmeti özellikle işletmelerinize toplu yemek alımlarınızda ki maliyet birim fiyatlarını düşürerek sizi kaliteli yemekle buluşturmanın yanı sıra mutfak, yemek, aşçı, hijyen gibi ekstra maliyetlerden de kurtarır.

Ayrıca tüm düğün, nişan organizasyonlarınız ve davetlerinizde ihtiyaç duyduğunuz yemek hizmeti belirlediğiniz menülerce Haya Yemek tarafından verilebilmektedir.

Categories: