Hakkımızda

Haya Yemek, sektöre adım attığı günden bu yana eğitimli ve nitelikli personel seçimleri , sektöründe ki değişimin ve gelişimin yakın takipçisi olarak sektörel bazda ileriye dönük yaptığı yatırımlar, kalite yönetim sistemlerine uygun; en son teknolojiye sahip üretim tesisleri, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini tam ve doğru karşılaması ile zamanı, sağlığı, kaliteyi, hijyeni ve hizmet unsurlarını siz değerli müşterilerine bir arada sunmayı temel felsefesi haline getirmiştir.

Merkezi İstanbul’da olan Haya Yemek, yerinde üretim odaklı stratejisi ile hizmet sunmakta, yurt içinde ve yurt dışında aralarında ülkemizin öncü kuruluşlarının yer aldığı müşteri ağı ile günde 60.000 öğün yemek sayısına ulaşarak; lezzetin ve kalitenin değişmeyen adresi olmaya devam etmektedir. Yemek hizmetleri sektörünün prestijli markası Haya Yemek hünerli elleri ile; siz değerli müşterilerine her gün bir tutam daha fazla lezzet sunabilmek için; dinlenmeden, bir taşım daha kaynayarak; pişmeye devam etmektedir.

Başarı; uzun ve meşakkatli bir yoldur. Haya Yemek, bu yolda emin adımlarla ilerlerken; damaklarınıza unutamayacağınız tatlar bırakabiliyor ve sunduğu hizmet ile gönülleri de doyurabiliyorsa ne mutlu..

Hizmetlerimiz

Catering
100%
Organizasyon
77%
Taşıma Yemek Hizmeti
95%
Mutlu Müşterilerimiz
100%

Kısa Bilgiler

  • Merkez Ofis Kültür Mah. Esra Sok. No 19 Etiler Beşiktaş / İstanbul
  • Hizmet Bölgesi İstanbul - TÜRKİYE
  • Kuruluş Tarihi 2014
  • Hizmet Kapasitesi 35.000 Kişi 3 Öğün Günlük Yemek Hizmeti (İGA Yemek Hizmeti)
  • Telefon +90 212 660 61 48